Historie firmy Naše www stránky Likvidace výrobku Zajímavé odkazy

NAŠE WWW STRÁNKY

První webové stránky firmy ETATHERM byly uvedeny do provozu v roce 1998 na (dnes již dávno neexistující) adrese http://web.telecom.cz/etatherm. Od května roku 2000 platí nová adresa www.etatherm.cz. Návštěvníků, kteří na tyto stránky ročně zavítají, jsou desítky tisíců, přibližně třetina z nich jsou návštěvníky novými.

Obsahová náplň stránek

Naším záměrem je uvádět na našem webu maximum informací o našich výrobcích a možnostech či způsobech jejich apikací. Jsou to především informace technické, které slouží jak projektantům, tak montážním pracovníkům k dokonalému poznání výrobků a jejich funkcí. Problémem je ovšem takové množství informací vhodně setřídit a uspořádat, aby je bylo možné realtivně snadno nalézt.

Velmi důležitým parametrem výrobku je také jeho cena. Považujeme za svoji povinnost uvádět na našich stránkách aktuální ceník všech prvků regulačních souprav, případně i náhradních dílů. Ceny našich produktů jsou zpravidla dlouhodobě stálé. Změny bývají vyvolány závažnými vnějšími okolnostmi (např. razantní nárůst ceny barevných kovů se nepříjemně promítl do cen šroubení k el. hlavicím).
Prezentujeme rovněž své hlavní obchodní partnery, kterými jsou montážní firmy v různých regionech naší republiky. Jejich přehled je rovněž součástí našich webových stránek.

Technické řešení stránek

Informací, které na webu uvádíme, je poměrně mnoho a jejich objem průběžně stále narůstá. Vyhledání potřebné informace pak nemusí být snadné a jednoduché. Snažíme se tyto protichůdné skutečnosti řešit následující koncepcí stránek:

Vaše názory

Chcete-li nám k obsahu či formě našich www stránek cokoliv sdělit, napište nám na adresu etatherm@etatherm.cz. Vaše názory nás zajímají.Tyto stránky jsou uloženy serveru poskytovatele našeho internetového připojení - firmy: