Chtěli byste snížit spotřebu tepla ve svém bytě, domku nebo jiných objektech ?
Chcete si dopřát tepelnou pohodu nezávisle na vnějších i vnitřních vlivech ??
Chtěli byste vytápět různé místnosti na různé teploty v různých časových úsecích ???

ZDE JE ŘEŠENÍ:

PROGRAMOVĚ  ŘÍZENÁ REGULACE  VYTÁPĚNÍ  ETATHERM

je určena k individuální regulaci vytápění jednotlivých místností podle nejrůznějších požadavků. Nalézá uplatnění v:

Umožňuje dosažení tepelné pohody a významných úspor energie. Konstrukce výrobku vychází z vlastních patentových řešení a je ověřena mnohaletou praxí. Princip a způsob činnosti umožňuje relativně snadnou a bezpečnou instalaci výrobku v různých aplikacích.

Hodláte nám telefonovat? PŘEČTĚTE SI!

Regulační soupravy ETATHERM jsou použitelné jak pro teplovodní, tak pro přímotopné elektrické soustavy. Mají řadu konfigurovatelných parametrů i funkcí a mohou přizpůsobit svoji činnost konkrétním podmínkám dané aplikace či požadavkům uživatele. Řídící jednotky souprav jsou schopny evidovat i relativní spotřebu tepla (s využitím průběžné sumarizace teplot) pro snadné rozdělování nákladů mezi více subjektů využívajících společnou otopnou soustavu. Řídicí jednotky ETH 1 mohou být ovládány z připojeného PC jak místně (jedna jednotka), tak centrálně (síť jednotek). K elegantnímu řízení i více uživateli po vnitřní síti nebo po internetu (sítěmi Ethernetu nebo Wi-Fi) slouží webové servery, které jsou součástí řídicích jednotek ETH1eC či ETH1eD.

Podrobné údaje potřebné k návrhu či instalaci získáte v kapitole Výrobky. Aktuální informace o změnách provedených v našich stránkách a dalších novinkách naleznete na stránce AKTUALITY. Stáhněte si nejnovější verzi programu Etherm pro konfiguraci a komunikaci s PC! Vyzkoušejte si ovládání regulační soupravy webovým prohlížečem ze vzdáleného PC:

Možná jste se již rozhodli a chcete si nesoučasnou regulaci pořídit. Hledáte firmu z Vašeho okolí, která by Vám provedla instalaci (příp. projekt)? V přehledu si můžete si vybrat některého z našich smluvních partnerů. Pravděpodobně Vás budou zajímat i ceny dílů regulační soupravy.
Soupravy ETATHERM již pracují v několika tisících aplikací. Některé novější jsou uvedeny ve výběru referencí.
Pokud Vám nevyhovuje rámcové menu, můžete použít mapu stránek v jednoduchém tvaru.

Pokud se chcete během prohlížení vrátit odkudkoliv právě na tuto stránku, klikněte na ikonu v hlavním (horním) menu.
Po kliknutí na ikonu v menu se Vám otevře nové okno, ve kterém můžete prostřednictvím Google vyhledávat požadovaná slova na našem webu.